Siemens OpenStage 15T

siemens openstage 15 t

Siemens OpenStage 15T - Telefon systemowy

OpenStage 15 T jest w pełni funkcjonalnym telefonem wyposażonym w głośnik, wyświetlacz i podświetlane klawisze funkcyjne, które można wykorzystać na przykład do bezpośredniego wybierania 8 linii.                                                                                                                   

Wyświetlacz:

  • Tryb swobodnej rozmowy (open listening)

Klawisze:

  • Klawiatura
  • 3 stałe klawisze funkcyjne z czerwonymi diodami LED
  • 8 klawiszy z funkcją dowolnego programowania z czerwonymi diodami LED (możliwość rozbudowy przy pomocy Modułu Klawiatury)
  • Oznakowanie klawiszy paskami papieru
  • Klawisze kontrolne +/-
  • 3 klawisze nawigacyjne

Akustyka:

  • Funkcja zestawu głośnomówiącego (w systemie full duplex)

Możliwość montażu na ścianie

OpenStage T Telefony w systemie Otwartej Zunifikowanej Komunikacji      

OpenStage to nowa generacja aparatów telefonicznych wyznaczających punkt odniesienia dla standardów Otwartej Zunifikowanej Komunikacji. Są to stylowe urządzenia umożliwiające intuicyjną i zaangażowaną komunikację, wyposażone w innowacyjne funkcje. OpenStage to początek nowej epoki opartej o rozwiązania komunikacyjne o wysokiej wartości, opracowane z myślą o użytkownikach.

Rodzinę aparatów OpenStage cechuje intuicyjna obsługa oraz intuicyjny interfejs użytkownika. Dzięki wzajemnej kompatybilności, aparaty te są zintegrowane z innymi urządzeniami, ponadto są multimedialne, co umożliwia dostęp do różnorodnych usług i aplikacji. Urządzenia należące do rodziny OpenStage zaprojektowano tak, aby zagwarantować maksymalny komfort użytkowania i uprościć obsługę funkcji. Interfejsy dotykowe oparte na zaawansowanych rozwiązaniach technologicznych, takich jak klawisze dotykowe, wbudowane kolorowe diody LED, system kontroli głośności TouchSlider i nawigacja TouchGuide, obrotowy kolorowy wyświetlacz TFT z podświetlaniem znacznie upraszczają interakcję z użytkownikiem. Programowalne opisy klawiszy umożliwiają łatwe przypisanie konkretnych funkcji telefonu, dostępu do danych linii/funkcjonalności lub szybkiego wybierania. Jest to idealne rozwiązanie do zastosowań biurowych, gdzie mobilność i elastyczność są bardzo istotne. Stałe klawisze funkcyjne zapewniają łatwy dostęp do często używanych funkcji telefonu, takich jak rozłączanie/zwolnienie połączenia, przekierowanie, tryb głośnika oraz do dedykowanych aplikacji, jak książka telefoniczna, rejestr/historia połączeń i poczta głosowa. W aparatach OpenStage wykorzystano najnowsze osiągnięcia w dziedzinie akustyki, aby zagwarantować najlepszą jakość dźwięku zarówno w słuchawce, jak i w głośniku. Wszystkie modele (z wyjątkiem OpenStage 10T) są standardowo wyposażone w głośnik o wysokiej jakości dźwięku. Współczesne stanowiska pracy często wyposażone są w wiele różnych typów urządzeń (w tym komputery PC, telefony komórkowe, komputery kieszonkowe (palmtopy) i zestawy słuchawkowe). Telefony OpenStage wyposażono we wbudowane interfejsy (np. USB i Bluetooth) umożliwiające współpracę z tymi urządzeniami. Zestaw innowacyjnych adapterów umożliwia dostosowanie urządzeń OpenStage do specyficznych wymagań danego stanowiska pracy (np. połączenie z dodatkowymi urządzeniami, faksami lub telefonami). Projektując OpenStage zastosowano różnorodne materiały i kolorystykę, (od tworzyw sztucznych w kolorze lodowego błękitu i lawy po luksusowy metaliczny srebrzysto niebieski lakier i szczotkowane aluminium).