Siemens OpenStage 40T

 siemens openstage 40t lava

Siemens OpenStage 40T - Telefon systemowy

W porównaniu z modelem OpenStage 30 T, OpenStage 40 T posiada większy uchylny wyświetlacz z łatwo programowalnymi oznakowanymi bez użycia papieru klawiszami dotykowo-czuciowymi. Jest to idealne rozwiązanie do zastosowań biurowych, gdzie dzielenie stanowisk pracy i elastyczność są niezwykle istotne.                                                 

Wyświetlacz:

 • Uchylny podświetlany wyświetlacz graficzny, 6-wierszowy, monochromatyczny
 • Optyczne powiadomienie o połączeniu

Klawisze:

 • Klawiatura
 • 8 stałych klawiszy funkcyjnych (częściowo wyposażonych
 • 6 dowolnie programowanych oznakowanych bez użycia papieru klawiszy czuciowych wyposażonych w czerwone diody LED
 • Klawisze kontrolne +/-
 • 5 kierunków nawigacji

Akustyka:

 • Tryb swobodnej rozmowy (open listening)

Interfejsy:

 • Złącze do zestawu słuchawkowego
 • Port slave USB
 • Moduł Klawiatury OpenStage
 • Funkcja zestawu głośnomówiącego (w systemie full duplex)

Możliwość montażu na ścianie                                                                        

OpenStage T Telefony w systemie Otwartej Zunifikowanej Komunikacji      

OpenStage to nowa generacja aparatów telefonicznych wyznaczających punkt odniesienia dla standardów Otwartej Zunifikowanej Komunikacji. Są to stylowe urządzenia umożliwiające intuicyjną i zaangażowaną komunikację, wyposażone w innowacyjne funkcje. OpenStage to początek nowej epoki opartej o rozwiązania komunikacyjne o wysokiej wartości, opracowane z myślą o użytkownikach.

Rodzinę aparatów OpenStage cechuje intuicyjna obsługa oraz intuicyjny interfejs użytkownika. Dzięki wzajemnej kompatybilności, aparaty te są zintegrowane z innymi urządzeniami, ponadto są multimedialne, co umożliwia dostęp do różnorodnych usług i aplikacji. Urządzenia należące do rodziny OpenStage zaprojektowano tak, aby zagwarantować maksymalny komfort użytkowania i uprościć obsługę funkcji. Interfejsy dotykowe oparte na zaawansowanych rozwiązaniach technologicznych, takich jak klawisze dotykowe, wbudowane kolorowe diody LED, system kontroli głośności TouchSlider i nawigacja TouchGuide, obrotowy kolorowy wyświetlacz TFT z podświetlaniem znacznie upraszczają interakcję z użytkownikiem. Programowalne opisy klawiszy umożliwiają łatwe przypisanie konkretnych funkcji telefonu, dostępu do danych linii/funkcjonalności lub szybkiego wybierania. Jest to idealne rozwiązanie do zastosowań biurowych, gdzie mobilność i elastyczność są bardzo istotne. Stałe klawisze funkcyjne zapewniają łatwy dostęp do często używanych funkcji telefonu, takich jak rozłączanie/zwolnienie połączenia, przekierowanie, tryb głośnika oraz do dedykowanych aplikacji, jak książka telefoniczna, rejestr/historia połączeń i poczta głosowa. W aparatach OpenStage wykorzystano najnowsze osiągnięcia w dziedzinie akustyki, aby zagwarantować najlepszą jakość dźwięku zarówno w słuchawce, jak i w głośniku. Wszystkie modele (z wyjątkiem OpenStage 10T) są standardowo wyposażone w głośnik o wysokiej jakości dźwięku. Współczesne stanowiska pracy często wyposażone są w wiele różnych typów urządzeń (w tym komputery PC, telefony komórkowe, komputery kieszonkowe (palmtopy) i zestawy słuchawkowe). Telefony OpenStage wyposażono we wbudowane interfejsy (np. USB i Bluetooth) umożliwiające współpracę z tymi urządzeniami. Zestaw innowacyjnych adapterów umożliwia dostosowanie urządzeń OpenStage do specyficznych wymagań danego stanowiska pracy (np. połączenie z dodatkowymi urządzeniami, faksami lub telefonami). Projektując OpenStage zastosowano różnorodne materiały i kolorystykę, (od tworzyw sztucznych w kolorze lodowego błękitu i lawy po luksusowy metaliczny srebrzysto niebieski lakier i szczotkowane aluminium).