Siemens OpenStage 80T

siemens openstage 80 t

Siemens OpenStage 80T Telefon systemowy

OpenStage 80 T wyposażono w ten sam zakres funkcji, co model OpenStage 60 T. Dzięki najwyższej klasy kolorystyce, użytym materiałom i podzespołom, korzystanie z tego modelu stanowi wyjątkowe doświadczenie dla użytkownika. Interfejs ułatwiający synchronizację z innymi urządzeniami, jak np. palmtopy lub telefony komórkowe zaprojektowano specjalnie z myślą o potrzebach członków zarządu i najwyższego kierownictwa.                                                   

Wyświetlacz:

 • Uchylny kolorowy wyświetlacz graficzny TFT 640 x 480 pikseli (QVGA), podświetlany
 • Optyczne powiadomienie o połączeniu

Klawisze:

 • 6 stałych klawiszy funkcyjnych (częściowo wyposażonych w niebieskie diody LED)
 • 8 dowolnie programowanych oznakowanych bez użycia papieru klawiszy czuciowych wyposażonych w niebieskie diody LED
 • 6 klawiszy trybu (klawisze dotykowoczuciowe, podświetlane), wyposażonych w niebieskie lub niebiesko-białe diody LED (np. do uruchamiania aplikacji).
 • System TouchSlider do regulacji głośności, wyposażony w niebieskie lub białe diody LED
 • System nawigacji TouchGuide

Akustyka:

 • Funkcja zestawu głośnomówiącego (w systemie full duplex)
 • Wysoka jakość dźwięków dzwonka

Interfejsy:

 • Złącze do zestawu słuchawkowego
 • Bluetooth V2.0
 • Port USB master i slave
 • Moduł Klawiatury OpenStage
 • Wymagane zewnętrzne zasilanie

OpenStage T Telefony w systemie Otwartej Zunifikowanej Komunikacji      

OpenStage to nowa generacja aparatów telefonicznych wyznaczających punkt odniesienia dla standardów Otwartej Zunifikowanej Komunikacji. Są to stylowe urządzenia umożliwiające intuicyjną i zaangażowaną komunikację, wyposażone w innowacyjne funkcje. OpenStage to początek nowej epoki opartej o rozwiązania komunikacyjne o wysokiej wartości, opracowane z myślą o użytkownikach.

Rodzinę aparatów OpenStage cechuje intuicyjna obsługa oraz intuicyjny interfejs użytkownika. Dzięki wzajemnej kompatybilności, aparaty te są zintegrowane z innymi urządzeniami, ponadto są multimedialne, co umożliwia dostęp do różnorodnych usług i aplikacji. Urządzenia należące do rodziny OpenStage zaprojektowano tak, aby zagwarantować maksymalny komfort użytkowania i uprościć obsługę funkcji. Interfejsy dotykowe oparte na zaawansowanych rozwiązaniach technologicznych, takich jak klawisze dotykowe, wbudowane kolorowe diody LED, system kontroli głośności TouchSlider i nawigacja TouchGuide, obrotowy kolorowy wyświetlacz TFT z podświetlaniem znacznie upraszczają interakcję z użytkownikiem. Programowalne opisy klawiszy umożliwiają łatwe przypisanie konkretnych funkcji telefonu, dostępu do danych linii/funkcjonalności lub szybkiego wybierania. Jest to idealne rozwiązanie do zastosowań biurowych, gdzie mobilność i elastyczność są bardzo istotne. Stałe klawisze funkcyjne zapewniają łatwy dostęp do często używanych funkcji telefonu, takich jak rozłączanie/zwolnienie połączenia, przekierowanie, tryb głośnika oraz do dedykowanych aplikacji, jak książka telefoniczna, rejestr/historia połączeń i poczta głosowa. W aparatach OpenStage wykorzystano najnowsze osiągnięcia w dziedzinie akustyki, aby zagwarantować najlepszą jakość dźwięku zarówno w słuchawce, jak i w głośniku. Wszystkie modele (z wyjątkiem OpenStage 10T) są standardowo wyposażone w głośnik o wysokiej jakości dźwięku. Współczesne stanowiska pracy często wyposażone są w wiele różnych typów urządzeń (w tym komputery PC, telefony komórkowe, komputery kieszonkowe (palmtopy) i zestawy słuchawkowe). Telefony OpenStage wyposażono we wbudowane interfejsy (np. USB i Bluetooth) umożliwiające współpracę z tymi urządzeniami. Zestaw innowacyjnych adapterów umożliwia dostosowanie urządzeń OpenStage do specyficznych wymagań danego stanowiska pracy (np. połączenie z dodatkowymi urządzeniami, faksami lub telefonami). Projektując OpenStage zastosowano różnorodne materiały i kolorystykę, (od tworzyw sztucznych w kolorze lodowego błękitu i lawy po luksusowy metaliczny srebrzysto niebieski lakier i szczotkowane aluminium).